ריקודי בטן הוא כיף וריקוד שיכול לספק יתרונות בריאותיים ופיזיים רבים כגון: חיזוק הליבה, מתיחת שרירים והפגת מתחים. יתרונות אלו הופכים את ריקודי הבטן לתחביב פופולרי בקרב אמריקאים בכל רחבי הארץ. יש הרבה רקדנים נהדרים שאפשר להסתכל אליהם כדי להישאר במסלול עם הצמיחה האישית שלך, אבל אחד המקומות הטובים ביותר שאתה צריך להתחיל הוא עם המדריך הזה על איך לרקוד בטן למתחילים!

כמה עצות מועילות

-האם ידעת שריקודי בטן קיימים כבר למעלה מ-6000 שנה? זה נראה כמו הרבה זמן לשלוט במשהו. אבל אל תהסס לנסות כמה צעדים לפני הצלילה ישר לתוך מהלכים שכולם כבר מכירים! אתה גם תחסוך זמן בהתמודדות מקוונת עם מדריכים שאין להם זמן או סבלנות לעקומת הלמידה שלך! כאשר מתחילים, בדרך כלל הכי קל להתחיל בהתחלה כאשר מתמודדים עם מהלכים שאינך מכיר. בנוסף, מצאו מבצעים מאזורים שונים המשתמשים בביטויים שונים

זהו מדריך נהדר לכל מי שמעוניין ללמוד ריקודי בטן.

< ... Читать дальше »
Просмотров: 19 | Добавил: connies9uw | Дата: 24.12.2022 | Комментарии (0)

ריקוד בטן, המכונה גם ריקוד לבנטיני, הוא אחד הריקודים הפופולריים במזרח התיכון

ריקודי בטן התחילו כאשר תרבויות עתיקות השתמשו בשימי וסיבובים כדי להתנער מרוח רעות.

ריקודי הבטן ראו תחייה בארצות הברית מאז שנת 2000 בגלל שסגנונות הריקוד המזרחיים הפכו לאופנתיים יותר

ריקוד בטן דורש ירכיים חזקות ושרירי בטן חזקים.

לריקודי בטן יש היסטוריה עשירה ועתיקה, אבל הוא גם סמל לתנועות השינוי החזקות ביותר של ימינו. מבחינה היסטורית, ריקודי בטן שימשו נשים מהמעמד העליון כדי להבטיח את מקומן בהרמונים, לשטוף מצבי רוח או מחלות מהגוף באמצעות תנועה ולחרוג מגבולות חברתיים. הרקדנים של היום רואים משהו אחר: זהו מסלול לשחרור ואושר עבור נשים מכל הרקע, הצורות והגילאים. ואם אתה מעוניין לנסות ריקודי בטן בעצמך, הנה כמה צעדים פשוטים להתחיל עם הפעילות המרגשת הזו בעצימות גבוהה שכובשת את העולם בסערה!

... Читать дальше »

Просмотров: 22 | Добавил: connies9uw | Дата: 24.12.2022 | Комментарии (0)

קשה לאתר את מקורותיו של ריקוד החשפנות, אבל האזכור המוקדם ביותר שלו מגיע מהעיתון הבריטי "The London Journal" במאה ה-18.

גור דבאליה

25 באפריל, 2019

משחק החשפנית (ב אנגלית : The Stripper Game ) הייתה תוכנית משחק אמריקאית שהוצגה לראשונה ב- 26 בספטמבר 1973 ברשת הטלוויזיה ABC . זו הייתה סדרה עם מצלמה אחת בשחור-לבן שצולמה בהוליווד. ג'יי סטיוארט היה מפיק ובמאי.

פותחה על ידי ג'יי סטיוארט, התוכנית המקורית של "משחק רצועות" השתמשה בדוגמניות שענו בו-זמנית על שאלות בהמוניהן וחשפניות גם חיסלו מתמודדים על ידי הפשטת פיסות לבוש עם כל תשובה שגויה מדוגמנית או מתחרה בהתאמה. למתמודדים היו סיפורי ביצועים לחלוק עם השופטים, כגון מה מפחיד אותם, סיפור הנשיקה הראשונה, הרגע המביך ביותר וכו', מהם הם חיפשו תשובות כדי למלא את רצונותיהם של המזהים שלהם לפני שיג ... Читать дальше »

Просмотров: 22 | Добавил: connies9uw | Дата: 24.12.2022 | Комментарии (0)

"איך קוראים למועדון חשפנות באמריקה?" זו שאלה קשה כי בניגוד למדינות רבות אחרות ברחבי העולם, אין "מועדוני חשפנות" באמריקה. מוסד זה נופל תחת הקטגוריה של בידור למבוגרים כלומר מקום ריקוד אירוטי או חשוף חזה.

את מה שאנו מכירים כ"מועדוני חשפנות" ניתן לסווג, במדינות ותרבויות אחרות, כ"מועדון ג'נטלמנים" וגם כ"בר ג'נטלמנים". בתרבות ובחברה העכשווית של ארצות הברית, הביטויים האלה התפתחו למשמעות שונה - מוסד שבו מוגשות משקאות בזמן שחשפניות (אנשים שחושפים את איבר המין שלהם) מופיעים על הבמה. בעוד שרבים מהג'נטלמנים האלה מתעסקים עם עירום ואלכוהול המוגשים על ידי שרתים וברמנים בלבוש דליל, זה לא תמיד נכון עבור מקומות שמזהים את עצמם כמועדוני חשפנות או סתם רואים את עצמם כמועדון ג'נטלמנים נמוך. אלכוהול זורם חופשי הוא די נפוץ במפעלים אלה אפילו

הכותבת מחפשת שם של מועדון חשפנות באמריקה.

... Читать дальше »

Просмотров: 22 | Добавил: connies9uw | Дата: 24.12.2022 | Комментарии (0)