לעשות אדם מאובטח ולשגת עניינים קבועים איתו, כמו רבים באים לידי ביטוי, הזדמנות פיננסית ענקית אפשרית רק בעיר גדולה, למשל, נראה את הבירה. מגיע למוסקבה, בנות מיד רוצה לשנות, למצוא איך רובנו התרגלו לומר, חברה ראויה, לשמור כאן זמן רב ככל האפשר. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי עם הידיים שלך, בסופו של דבר, כדי להשיג את כל המטרות בבירה, אז לדבר יהיה קשה מאוד, שכן כל השגשוג יש צורך. במבט ראשון במוסקבה, ככלל, נראה איכשהו, כפי שרבים באים לידי ביטוי, מיסטי, שכן אין אף אחד, כמוסד, לא תמיכה כספית.

כל אישה להיות, ראוי על החיים העליון ללא הגבלות, ולכן יש צורך לחשוב על הכי הרבה כפי שהיינו מדברים, אפשרויות זמינות. כדי למצוא אדם מוכן סוף סוף לקחת על כל הגברות, הרבה יותר קל מאשר להיות כמה מאיתנו הוא כל הזמן אומר, ילדה להתקשר. באופן דומה, במוסקבה, אתה יכול בהצלחה להתחתן ולמצוא לנצח, כפי שכולם יודעים, יציבות פיננסית, ידוע כי מוקדם יותר בשבילך צריך להציל את כל. כל זה יכול להתממש במציאות, הדבר העיקרי להאמין בעצמך, לוודא שאתה כל הזמן מדבר איתך, גברת נפלאה באופן ק ... Читать дальше »

Просмотров: 188 | Добавил: connies9uw | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

גבירותיי - ערמומי יצורים ומין קשה להבין, היא נהנה, או רק שלו חיקוי. אבל ממה שאתה הולך, לשים את זה בעדינות, לראות את המאמר הזה, זה אומר שאתה מודאג השאלה היא למה הגברת לא מקבלת אוֹרגַזמָה. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל כדי, למעשה לגלות את התנאים המוקדמים של קשיים, בדקנו את התשובות של sexologists, ועל בסיס שלהם מוכן חומר מתאים לך.

התוכן של המאמר

1 תנאים מוקדמים פסיכולוגיים 2 חוסר ניסיון, אהבה משלו גוּף 3 שותף חושב רק על עצמו 4 חיבה ראשונית 5 שינוי קופה 6 משחקי תפקידים

סיבות פסיכולוגיות

לרוב, הגברת לא אולי בסופו של דבר, להירגע במיטה, כי כיווף פנימי ממין - כך אישר את הסקסולוג הבריטי המוכר ופסיכולוגית ניצ'י הודגסון. לכוון את תשומת הלב של למה כך קורה:

במקום בילדות או בני נוער, הגברת עברה רק אלימות מינית, ואחר כך ב -95% מהמקרים לא תוכל, בסופו של דבר, ליהנות מין אפילו עם אדם אהוב. כל פעולה מינית שלה תהיה דומה רק הטרדה, כמה נשים שהיו כפופים לכך, בעתיד מסרבים לחלוטין להוביל את חיי המ ... Читать дальше »
Просмотров: 140 | Добавил: connies9uw | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

הִתגַשְׁמוּת יש כנראה מוכר לכל אדם. טוב מאוד להדגיש איזה דבר אחד כאשר אין קשרים. שונה לחלוטין, הרבה יותר לא נעים יותר מאשר שותף קבוע נע לעתים קרובות באהבה. ואז הראש כואב, ואז עבודה Avral, אז הסכימה לאחר צפייה בסרט לצלול לתוך תשוקה ראש, ואהבת החברה נרדמה לאחר חצי שעה אחרי שעה.

התוכן של המאמר

1 מה, בסופו של דבר, לא מוביל מין? 2 דרכים להחזיר את רצונו של בן הזוג 3 למה האדם לא שוכב?

מה, בסופו של דבר, לא מוביל לא סקס?אני

מַדָעִי זה הוכח כי כישלון המין על כמה מאיתנו הוא קריאה בעקביות, הבסיס המתמיד, בהתחלה, מגבונים בריאות גופנית של האדם. העובדה היא כי רקע הורמונלי באפשרות זו מְעוּוָת. מצב הרוח הוא סירב, שיער לדעוך, רגליים לשבור. כל כך פשוט לשבת ולדבר בכנות על כל מה שבסופו של דבר, מדאיג אותך ואת שלה. אולי הבעיה היא שזה לא כך לדבר אורגזמה, אז זה לא רואה את הנקודה של קורה קירבה פיזית. כדי לשים את זה בעדינות, כדי לפתור את העסק הזה של השיחה הראשונה לא יפה. ... Читать дальше »

Просмотров: 229 | Добавил: connies9uw | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

מה זה cunnilingus ופלילאי, רוב מבוגרים לא יודעים שום מכשול. ואת התנאים עם קידומת "AUTO", להתרחש לא כל כך הרבה פעמים.

התוכן של המאמר

1 נדיר מאוד אוננות מגוון 2 Outokunilingus 3 autofellation 4 אפשרי אם אני ממש רוצה? 5 נחושים לנסות? במקרה זה, מספר עצות 6 עשוי להיות סביר חֲלוּפָה?

Outokunilingus היא אחת הצורות של סקס אוראלי, עם אשר אישה מגיעה להתרגשות מינית, מלטפת את איברי המין שלהם שפתיים ולשון. כן, קשה לדמיין את הפעולה הזאת.

Autofellation - אוראלי ליטוף מיני גברים המיוצרים על ידי הפה שלו.

הטרמינולוגיה נקבעה. ליטוף אוראלי של איברי המין שלהם - מה זה? קשה להשיג מגוון של חריגות מיניות, או לנורמה, לא כל אדם זמין?

נדיר מאוד אוננות מגוון

אלפד קינסי, ... Читать дальше »

Просмотров: 147 | Добавил: connies9uw | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)