22:35
סרטים סיניים על סקס - 30 סרט מ, כפי שכולם יודעים את המדינה הקומוניסטית

בחירה זו שנאספה תמונות המוקדשות ביותר כמו רובנו התרגלו לדבר, נושא מיוחד ומרגש. פרנק, בסופו של דבר הקלעים, נוזלים סקסיים ורגעים חושניים ..

התוכן של המאמר

1 שריפת מדגם סיני סרטים על סקס

התווים הראשיים ייבחנו אחרת וריאנטים של הביטוי של אהבה. הם, בסופו של דבר, להתאהב, לשנות, לטוס תככים, לקבל ו לספק הנאה.

חיתוך מדגם סינית סרטים על סקס

טרסייר, כפי שכולם אומרים, "חשיפה כפולה" (2012)

קונסטנטנט בתוך polyclinic של ניתוח פלסטי, זה יגלה כי הצעיר שלה, לשים את זה בעדינות, שינויים עם הטוב ביותר חֲבֵרָה. מעתה ואילך, כפי שהיינו מדברים, החיים הנמדדים של הגיבורה הופכים לאמיתית אימה, ועד מהרה היא, לשים את זה בעדינות, מקיפה חשוד ברצח.

דרמה "אבוד ב Pecken" (2007)

מְעַסֶה פינגו עובד בסלון מפורסם, prenatteg. פעם אישה משתכר, ואת הבעלים של המוסד מחליט כיצד להחיל המצב כדי לפתות את romp.

דרמה "תקשורת מסוכנת" (2012)

פעולה הסרט מתפתח במאה XX. תקשורת משלך תשוקה לשעבר מאהב, גברת משכנעת אותו לקחת תפקיד תככים. לפי IT תוכנית, גבר חייב לפתות את הגברת התמימה ואז לזרוק אותה. אבל המפתה מתאהבת בהקרבתו.

Troiller "תאווה" (2007)

ה הסרט, לשים את זה בעדינות, עיין בסינית, כמו אנשים נהגו להביע, "האינסטינקט העיקרי". זה אפשרי שהוא פשוט ספוג עם סקס נוזלים ותשוקה. במרכז העלילה, פוליטיקאי סיני משפיע התאהב בחברה העליונה שלו. רומנטיקה מרושעת עם כל יום, זה הפך, נכנס נוסף.

הלוחם, בכלל, "הקיסר לא מפתיע" (2006)

יורש כס המלוכה הילה היפה גדלה יחד בארמון. יש לציין כי בגיל ההתבגרות הם פרצו תשוקה, אבל השליט ביקש ליצור גומי בתפקיד משלו בן זוג.

דרמה "חברים: כמעט כאב של אהבה" (1996)

הם עבר לגור בהונג קונג, אבל הכיר רק אחרי כמה חודשים.

לספק מטרות יליד בישראל בקלות, אם אתה אישה יפה מאוקראינה. לעסוק בישראל יוכלו לפניחות. בנות של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל כדי לקבל מ 4200 יורו.

בגיבורים הראשונים להיות חברים, ואז להתברר להיות באותה מיטה. אני באמת רוצה להדגיש את מה שהם בלתי אפשריים רמז מאושר: היא שאפתנית מאוד, והוא נשאר כדי לדבר באשתו של סין.

דרמה "מאהבה בולשיט במלואה" (2011)

סרט צילום יגיד כמה סיפורי אהבה בעיצומו: גילוי עריות בין אחיה אחות, אהבת האמן בסימולטור שלו, תקשורת אכזרית של המורה תלמידים, מקרים, כמו רובנו כל הזמן אומר, זוג לסביות משולש אהבה נורא.

דרמה "Peonovoy Arbor" (2001)

גדול אישה בשם Cui Hua הופך את אשתו הבאה של אדם השייך רודה עשירה ללא פנים. עניינים עם בן הזוג שלה מקופל רשמית, ו רגשות אמיתיים היא חווה לדודן שלהם. תארו לעצמכם עובדה אחת, אבל זה מאוהב עמיד מאוד ביורוקה עם אשר יש לה burea.

Melodrama "חבצלות עכביש" (2007)

קַטִין Jezh מרוויח לעצמו לכל החיים עם בלוג ארוטי. היא מתבוננת בה קצין המשטרה הצעיר. הוא מעודד אותה, לזרוק את הפעילות הזאת, אלא אישה בטעות תופס את הזר המסתורי זו קעקוע אשף takko שבו היא באהבה בלהט.

קומדיה "עמום עירום 2" (2014)

וונומן צ'אן מוביל פורנו במגזין, שם הוא מפרסם את הסיפורים הארוטיים שלה. בתחילה, המאמרים שלו ניצלו את הביקוש, אבל עם התפשטות של אינטרנט פרסומים מודפסים לא יהפכו לאף אחד. להישאר בלי עבודה, הוא פשוט הולך אפשרויות שונות להרוויח ועוצר על תעשיית פורנו. עַכשָׁיו הגיבור הולך גם לירות סרטים למבוגרים.

דרמה "קדחת האביב" (2009)

חשד ואן פינה בבגידה, שלו, באופן כללי, בן הזוג שוכר נמוך כדי לעקוב אחר בעלה. יֶלֶד הופך eyewitty של רומן סוער של גבר עם בחור אחר. באיזה רגע החיים של מרגל יוצא בשליטה. אלה סצנות פרנק שהוא צפו, להתחיל להשפיע עליו מוזר ועסקיו עם אהוב אִשָׁה.

Melodrama "שלי כל כך המכונה (2008)

Xiao מאו, בסופו של דבר, מרגיש בודד דרך האופן שבו נקרא החבר שלה בצבא. Vpav ב מדכא, היא נשארה ללא אמצעי להסלים, חברים וקרובי משפחה יכול לתמוך בה. איך זה לא יהיה מוזר, אבל אז האישה רוצה לרשת ברחבי העולם, כך בעצמך היכרות והלקוחות האחרונים, מוכנים לשלם עבור יחסי מין איתה.

דרמה "סקס וזן" (2011)

בסיסי הגיבור, באופן כללי, ייאוש בטירה של debauchery. הינכם מתבקשים לשים לב כי הוא, זה התכוון לדעת הכל זמין תענוגות סקסיים, גם ללמד לספק גברת.

Melodrome "מטרו באביב" (2002)

W זוג נשוי צעיר נעלם ניצוץ בעסקים. אני באמת רוצה להדגיש את הרגשות החדשים ביותר, תשוקה והנאה הם יהיו נצרכים בהרפתקאות אהבה בצד.

דרמה "קללה, כמה באים לידי ביטוי, פרח הזהב" (2006)

פעולות הסרט מתפתח במאה X. חוזרים מטיול ארוך, השליט, הוא הפך, מציין התנהגות מוזרה Cordanic. אשתו מנסה להסתיר את הרומן עם צארביץ ', ואת צאצאיו משהו להתחבא. החצר שקועה לא רק באהבה, ופוליטית.

מלודרמה "אהבה מצב רוח" (2000)

ב מגרש מרכז שני זוגות נשואים החיים כיצד אנו מביעים, דירה אחת. קצת יודע מה לגבי את הרגע su ו chow לחשוב כי בני זוגם לשנות אותם לא ababy עם מי, עם שכנים. רומנטיקה נלהבת של אוהבי, בסופו של דבר, נמשך כמה חודשים.

מלודרמה "רכבת ג'ואו יו" (2002)

צָעִיר מאסטר ג'ואו יו בטירוף, זה הפך, מאוהב צ'אן קינה. רגשותיה כל כך חזקים, שהיא מוכנה, איך אנחנו מדברים כל הזמן, כל שבוע לבוא אליו בקצה אחר של העיר. אוֹתָם מפגשים כל הזמן, באופן כללי, סוף ב סקס חושורי. כולם יודעים כי תאריכים נלהבים נמשך עד אז, בזמן שהאישה לא פגשה שמחה, וכיצד להתבטא, ז'אנג חסר החיים.

מלודרמה "אהבה של אהבה אהבה" (2020)

צָעִיר סטודנט מתמודד עם אוניברסיטאות פיננסיות קשות.

התקשות רוסית וגם פגמים המידע הראה את המסקנה הלא נכונה כי ליווי הוא משהו היום, פגום, זה חייב להיות שותק על עובדה זו. עכשיו מעטים יודעים כי שירותי ליווי בישראל אין להם שום דבר ביחד עם זנות.

להרוויח על עצמי על החיים, היא מתחילה לסובב במעגלים הגבוהים ביותר, מפתה ואת החבר 'ה השפעה. תארו לעצמכם עובדה אחת כי שווא מאוהב, כפי שכולם יודעים, המפורסם פלייס, אישה בהחלטיות מותאם אישית כדי להיות אשתו. דירות דיסקרטיות בחיפה

דרומה "קיץ נצחי" (2006)

סרט צילום מתאר את החברים הכי טובים של הנוער. יונתן ושיין לבלות יחד כל בחינם זמן, אבל כאשר בחברה שלהם יש אישה יפה קארי, היחסים בין השילוש ללכת מעבר ידידותי. עכשיו הם חווים תשוקה זועמת.

דרמה "אהבה ושנינו" (2011)

סטודנט הואה כמו ורדים חיים בפריז. המשקיף על ס מאהב מנוסה בגיל אישה זורם לייאוש. כל זה, אבל זה זקן מאוד, היא פוגשת עם טיימר הרגיל, אשר אובססיבי עם תשוקה ואכזריות.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות, באופן כללי, כדי לפתור את הקשיים כיצד להתבטא, חיים סקסיים.

סרטים סיניים על סקס - הזדמנות טובה לגעת אסור. גם למרות העובדה שאנחנו יכולים לדעת על סין רק שאנחנו מוכיחים, סרטים כאלה מותרים, כפי שאנו מדברים כל הזמן, דוחף מעט את הצעיף של הסקרמנט. אהבה ותשוקה שמוצג על המסך, יליד, כמו גם זר לנו. כאילו רגשות זהים, אבל יש הבדל של מנטליות. כולנו שונים לחלוטין - אבל זה אפילו פלוס, כי אתה יכול ללמוד אחד את השני, לאמץ חוויה חיובית ואפילו שלילית. ואת הסודות של חלק של אהבה ראויים בסרטים סקס סינית - מחסן שלם!

Просмотров: 69 | Добавил: connies9uw | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar