13:12
מה לעשות בחורה, אם היא חוששת בפעם הראשונה?

הזוועה של הנערה לפני סקס היא תופעה טבעית לחלוטין. הרבה ישתנה בגוף של defloration של defloration, וזה לא רק לא מטריד. מטפלים משפחתיים הם לעתים קרובות סוף סוף מקשיבים תלונות כי כאשר השותף מנסה להתקרב, האישה היא באגי גם מבדיל. זוהי מציאות עצובה. אהבה היא לא כל הזמן רק לתת, גם כאשר, כמו שאנחנו כל הזמן אומר כל הזמן, יחסים ללא דופי.

התוכן של המאמר

1 צעדים עיקריים כדי להתגבר על זוועה לפני הפעם הראשונה

הצעדים העיקריים כדי להתגבר על זוועה לפני הפעם הראשונה

זכור כי אתה ורק אתה מתקין את הגבולות

עקרון "עיניים קרוב ולחשוב על אנגליה" מיושן ללא תקנה. האישה המודרנית, היא הפכה, היא, כפי שכולם אומרים, מושבת מלאה של הגוף שלה, ואתה לא יכול לשכוח את זה.

האישה עצמה מתארת ​​שהיא מתקרבת, ומה לא. העובדה כי יחסי מין צריך, באופן כללי, יתקיים - זה הפתרון של הנערה עצמה. זה יקרה רק לבקשתה.

תחשוב על נעים

חד פעמי לנשים זכאי באמת לא מספיק טוב. הפער למרות קטן אבל מגעיל. יש צורך להדגיש את העובדה כי כל הפעמים הבאות יהיה הרבה יותר טוב. על זה צריך להתמקד.

אם אתה רוצה לחיות חיים סקסי שמח עם אורגזמות צבעוניות, אתה צריך לסבול איך להגיע, אי נוחות קטנה.

הכל קורה באופן טבעי, כי זה התחיל, פציעות קשות להיות פשוט לא יכול. זה יהיה רע אם היינו ציינו כי הפערים החזקים מופיעים רק באלימות, אבל אף אחד לא אונס אותך. שים לב כי כל המצב הוא מאה אחוז בידיים שלך.

צור קשר עם פסיכולוג או sexopathologist

התייעצות במומחה כל הזמן דרך אגב. לכולם ראוי לתמיכה. מטפל מוסמך יהיה סוף סוף להבין רגשות וניתוח איך רובנו התרגלו לדבר על ניסיון העבר שלך.

אונסקרטים מאומנים חלום לשיתוף פעולה עם עשיר ישראל. כולם חסרי עניין וטקטורים. עם זאת, זה בהחלט לא רק הצדדים החיוביים לעבוד.

לשים לב לעובדה כי סביר להניח כי הסיבה לאימה היא השתרשות בהופעות של הנוער, אשר מזמן נמחק מהזיכרון.

אולי יש אבות, או הסבתא התאימה את התינוק, טען כי סקס הוא "מלוכלך" ו "gadko". שרידים דומים עדיין נמצאים. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94/

לקחת את התהליך בידיים שלך

אם הדם ואת הקרע של splava הוא הדבר העיקרי שמעורר במין, אז הכל יכול להיעשות ללא דם ללא כאבים. ואולי אפילו לא צריך להגיד שאתה רק צריך לפעול באופן שווה מאוד בזהירות. די די גמיש די, ואם לא לנהוג, זה מותח ללא נזק.

כדי למתוח את splas, כמה זמן יצטרך aggasturbate. אבל זה עיסוק הוא מאוד נעים. מתחיל צריך להתחיל עם האזור של הדגדגן. זה עוזר להירגע לבוא כדי לקבל הנאה.

אז אתה צריך ללחוץ על האצבע שלך, כפי שכולם יודעים, תעלת הנרתיק להקשיב הרגשות שלך. שים לב כי שום דבר נורא קורה.

לעשות כמה נשימות עמוקות ולהקשיב לתגובה של הגוף שלך. אם אימה מתעוררת, אצבע ניתן להסיר. כדי למהר בשום מקום. תמיד לרשותך.

כאשר האימה תעבור, יש לחזור על ניסיון.

עם כל אחד, כפי שכולם יודעים, לעבור מושב חדש כל עמוק יותר. כאשר אתה שולט בתנועה עם אצבע אחת, אתה יכול לחבר את האצבע השנייה, ולאחר מכן 3.

גם תוצאות מצוינות לתת משחקים עם דילדו צר. התחל עם המעבר המתוחכם ביותר באופן שווה לגודל מציאותי.

הסקאופתולוגיה של ונסה מארין סוף סוף סבור כי טכניקת אוננות צריך לשלוט בכולם, כי זה יכולות שימושיות מאוד. מריה מדגישה: לא מרגיש לא נוח.

תחזוקה של גברים עשירים - עבודה פסיכולוגית קשה. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להראות נשים וילדים. נעים יותר להזמין Esquiten, זה ידגיש את המעמד יעשה חברה נעימה.

אוננות למעשה, כפי שאנשים נהגו להביע, הליך היגייני פרטי, והעובדה שהיא מביאה הנאה היא רק פלוס.

החברה ל 1000 שנה לא, באופן כללי, אישר somoidant. אבל לא תקציב לשכוח כי בימי הביניים לא מעריך את המרחצאות והכל כך, כי הם היו מעריצים, זה הפך, לקחת את רומא הישן, מפורסם debauchery ורדיפות עבור נוצרים.

ישנן שיטות רבות של אוננות. אתה רק צריך להבין מי מהם יתקרב כל כך הרבה. כמו בסופו של דבר, הוא אומר את הסקסולוג הקליני רחל זומר, דוקטור לפילוסופיה, אוננות לעולם לא חייב להיות תרגיל "מהיר, מדויק". לכן, לא למהר לא לשים לחץ על. ייתכן כי המחקר של הגוף שלו יעזור לקבל הנאה, לפתח עוצמה עצומה של רגשות ולכן לדבר כדי להיפטר מפחד לפני סקס.

אחיד לחבר את השותף שלך

איך אתה שולט בטכניקת אוננות ולקחת ויברטורים מתאימים, אתה יכול, להיות, להתחבר למשחקים של השותף שלך. הוא נהנה מהנאה לשיעורים שלך.

יש צורך לפעול לאט ובזהירות. אבל כאשר אדם לא עובד עם אצבעותיו או צעצוע מין, הוא יכול פשוט לומר זאת כדי לשלוט על הכוח ואת עומק החדירה. לכן לא יהיה כאב ולא דם.

בשאלה זו, האישור "דובדבן הולך - אז אתה תהיה" הוא מוחלט, כפי שכולם יודעים, את האמת.

בשלב זה, אתה יכול ליצור קשר עם sexopathologist שלך יחד. כולם יודעים כי מיוחד גם להגיד לי את הטכניקות כי יהיה הכי אוהב לקונסוליה עם הזוועה ולעבור למין אמיתי, אמיתי.

אל תעשה את עצמך

אם אין לך מצב רוח בת כמה, כדי לדבר כדי לפתח סקס, לא לאלץ את עצמך. לשים לב לעובדה שהכל חייב לקרות רק ברצון וליווה רגשות נעימים.

Просмотров: 1155 | Добавил: connies9uw | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar