03:16
במיטה עם אשתך או כמה פורנו בחורות?

הו, כמה אנשים להתפאר בידע מעמיק של פרקטיקות כאלה כמו קמה סוטרה או ניאו טנטרה. או לפחות הזדמנות שם לפחות עשרים עמדות במין. וזה לא משנה אם אישה או גבר - לחץ ואילוצים תמיד ליוו את הדיון במין בחברה.

התוכן של המאמר

1 לא יהיה בערך סטייה ... עד כה 2 רגל פטיש, גולדן גשם ומשקעים אחרים 3 סקס קבוצתי 4 משחקי משחק תפקידים

לא רק כל הנושאים האינטימיים להיות הכחיש אחרים, זה גם הסיבה לדכא פנטזיות מיניות ותשוקות. ואת חוסר היכולת לדון עם חוויות של מישהו גורם לך לחשוב ולהחמיר, ולכן זה נראה כי פנטזיות תמימות יכול להפוך steersions ו fetishes.

לישראל אין מקום חופשי לדעות קדומות כשמדובר בפעילויות בשירות ליווי. גברים מקומיים בעלי סטנדרטים מוסריים גבוהים. בהחלט כולם מבינים כי היום האסיקיטנים רק רואה את השותף באירוע, תומך בשיחה ואת ליווי של ילדה בכיתה VIP יהיה אינדיקטור של מעמד ציבורי.

הבנת איזה סוג של פורנו מסתכל על בנות, אתה יכול להיות מאהב מדהים.

בואו לא נהיה סטייה ... עד כה

אם אתה לוקח סיבה מה פורנו צופה בנות, זה קשה לא להדגיש סקס קלאסי, עדין חושני, אם כי רגיל למדי. רק אישה ורק אדם, שום דבר מיותר. המוח תופס תמונה יפה, וההתרגשות מתגלגלת חמה נעימה גַל. זה מספיק כדי להתכונן מראש ליטוף, קצת פנטזיה מעצבנת, מכריח את עצמו בלי משים, ואולי, Posing באתר של הבחורה הזאת על המסך עצמך ..

סקס לסבית לא יכול להיקרא סטייה, אחרת מיד הואשם לא סובלנות! צוחקת, אינטימיות של מין זהה יפה, במיוחד אם שני שותפים של kaifuity ממה שקורה באותה מידה. שאינו שונה ילדה יודעת בכל מקום שבו האזורים הארוגניים יכולים להסתתר שבץ ובאיזו מהירות להשפיע על הדגדגן סוף סוף לבוא פְּרִיקָה? עבור תקשורת כמעט טלפתית כמעט של שתי בנות ניתן לראות לנצח, זו הסיבה פורנו לסבית הוא כל כך פופולרי אצל נשים.

מה עם פורנו הומו? על פי סטטיסטיקה של מפורסם אחד Pornight, בקרב נשים כזה ז'אנר של ארוטיקה הוא גם פופולרי. מה ובכן, אם אתה מחשיב כי הוא מוסר בו בדרך כלל שאוב אנשים נאים אשר שמור על עצמך ולא מפחדים לעשות דברים מלוכלכים, יתר על כן, הם בדרך כלל שלמים שניים, אז אתה יכול להבין איזה מחצית יפה של האנושות מביטה.

רגל פטיש, זהב גשם ושאר prepitations2

כן, בנות גם נרגשות למראה רגליים נשים יפות, לפעמים פטיש כזה משולב עם תשוקה עבור גרבונים וגרביים, אז הרגליים נראה אפילו יותר רכוב וסקסי. תשומת לב מיוחדת משולמת אל אלגנטי אצבעות דקות הן תענוג לאורגזמה לאותית.

גשם זהוב ב- BDSM כצורה של שליטה וכפיפות נפוצה למדי בקרב אוהבי BDSM. כמו גם bondages, מחייב וחבר חיבור. זה חוסר אונים ותלות מוחלטת של פנטזיה של סבמיסיביים מרגשים ונותן להרגיש את חולשתה. סאדו מזוכיזם ודומיננטיות - פנטזיה סודית שנותנת להירגע ולשחרר קיטור כאשר הוא הכרחי. לטקס, עקבים גבוהים ועור חלשים - הנה תכונות של גבירתית אמיתית.

סקס 3

זה לא מגניב כאשר שני נאים מסתכלים עליך עם תשוקה לא מובנת? ואם הם גם מלטפים אותך בארבע ידיים, שתי פיות ושני חברים? ביקוש נוסף כזה בחיים האמיתיים אינם מרגישים, למעט מפגשי סווינגר. אבל מעטים יכולים להחליט על מתיחה כזאת, ולראות את זה לא פחות מרגש מאשר לקחת חלק. חדירה כפולה תיתן להרגיש מלא לחלוטין, לגבול נרגש אל הקצוות מרוצים.

זה פנטזיה כזאת המתגוררת בתודעתם של אלפי בנות, אלא חינוך, ערכים מוסריים או הרצון לשמור על נאמנות לשותף אחד לא יורשו להביא אותו לחיים. לפעמים עדיף להשאיר פנטזיה רק ​​פנטזיה. היה קשה לדמיין איזה פורנו מביט בנות?

וזה לא הכל. מישהו ייראה הגבלה משעממת מספר האנשים, אתה יכול לארגן מצעד של לחיצות פלדה ידיים חזקות - Hang-Bang פורנו הוא גם ביקוש.

התקשות רוסית וא נכון של מידע הולידו מבט שגוי כי למעשה ליווי הוא עכשיו משהו, הוא מהסס, זה שווה להשתיק. רק מעטים מבינים כי לשירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

נשמע כמו אתגר - כמה גברים ליידי יוכלו לספק באותו זמן?

והם יכולים גם לקבל סחיטה בכל הים של הזרע, אתה יודע, כי זה שימושי עבור העור?

משחק תפקידים 4

אתה חושב פעמים של שרברבים גרמניים מצחיקים ובוני חצי מטרים חמים עברו? אבל לא, זה סוג של קלאסי, איך לשכוח את זה? בית החומר מרגש אם אתה שולח כי אתה יכול ליצור על שולחן המטבח או על המרפסת תחת מסווה של דפיקות השטיח! ואז על השטיח הזה.

בפירוט כיצד לארגן משחקי תפקידים מיניים דומים בתנאי החיים בסעיף התייחסות.

ופנטזיה להיות פילגש של הבוס שלי? זה בגלל מתברר לדעת כי הקירות הדקים של עמיתיך עובדים קשה ובכל הרגע יכול ללכת לחתום על נייר חשוב .. נערות ליווי בחיפה

האם ניתן להתנגד ולא רוצה hulk מדהים או תורה מזוקן? או להיכנס לאימונים לקפטן אמריקה? דברים להתלבש נשים עובד על היד, כי הפנטזיות הרטובות ביותר מתעוררים לחיים מסך, להביא אקסטזה הריאליזם של מה שקורה. למה מייצגים ג'יימס בונד מנענע את שייקר אם אתה יכול למצוא פורנו כזה?

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

על פי הסטטיסטיקה של פורנו, בנות נראה פורנו במשך 4-5 דקות. בעוד גברים צופים רולר בממוצע לבלות 7-8 דקות. אבל נשים צריך הרבה יותר זמן לבחור את הזמן הנכון. חלק יכול להעיף את הדפים במשך שעות ולחפש קטגוריות שונות עד שהם מוצאים את האפשרות המושלמת. באיש, בהקשר זה, הכל קל יותר - זקפה מתעוררת ממבט אחד לאישה עירומה, ואחר כך - בתרחיש המוכר. אבל מידת ההתרגשות של הנערה בעת צפייה בפורנו שנבחרה עולה כל כך הרבה שזה הופך למדי 30-40 שניות כדי להשיג אורגזמה!

Просмотров: 32 | Добавил: connies9uw | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar