11:58
איך ללטף פטמות ושדיים נקבה במהלך משחק מקדים: הוראות לגברים

פרלוד - חלק חשוב של תקשורת מינית. בלוטות חלב - חלק מרכזי של מניפולציות מרגשות. ליטוף מיומן וגירוי השד, במשך כמה דקות לעשות נשים גניחה של אושר. אבל למרבה הצער, לא כל הנציגים של סקס חזק יודע איך ללטף פטמות לגרום לעונג רועד מתוק על הגוף הנשי.

התוכן של המאמר

1 קטן - גדול 2 תשומת לב על הפנים 3 התפשטות איטית 4 שדיים - לא בצק פלמני! 5 ללטף עבור "שני" 6 ייעוץ חשוב 7 טכניקת משחק ארוטי עם שד 8 קר וחם 9 הגדל חושניות חזה 10 "מתוק" ניסויים

חבר 'ה חושבים: "אז, ציצים - אין שום דבר מיוחד, נשקתי את האצבע שלי, זה היה שוכב כאן, היה שור!"והם מתקבלים עבור עסקים Navaum. ואת הבנות בשלב זה במקום הפנים מעוות על ידי תשוקה, מרוצה grimacing ולנסות לחטוף את החזה מן חלל אוראלי חמדן.

קטן - גדול_8212

ראשית כל גברים צריכים להבין דבר אחד פשוט: מספר קצות העצבים, ממוקם בלוטות לקטית, לא תלוי בגודל של השד.

לישראל אין מקום לדעות קדומות כאשר אנו מדברים על עבודה בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש מפעלים רוחניים גבוהים. בהחלט כולם מודעים לכך כיום רטרת האקו מלווה רק את הלקוח באירוע, תומך בראיון מודל ליווי של מחלקת VIP יהיה סימן של המצב.

זה אומר O כי זה לא שווה קצת breastfeeding כאשר יש לחשוף לסחוט חזה גדול, כאילו הולך לנצח את הבצק עבור כופתאות. לא שווה את זה לסחוט ולשלי שופע. כל "אפרסק" צריך ללטף משטח התנועה. כל תחושות נעימות מרוכזות "למעלה" חזה, לא בעומק שלה.

תשומת לב לאנשי

אמון כדי "שלג לבן הולוך", הבחור צריך לעקוב מקרוב אחר הנערה. ב זרימת רגישות השד יכולה להשתנות באופן משמעותי. בְּמַהֲלָך ימים קריטיים, לפני חודשי וביוץ בתחום החזה מופיעים תחושות כואבות. חזה מתנפח ומרגיז לכל לגעת. כדי לא לספק אי נוחות, גבר הבא שאל את הרצונות שלה ורווחה.

אין שום דבר מביש בסוגיות הפרנק של הטבע המיני שראוי לגבר קבע אישה. מה שהיא אוהבת? שם היא רוצה להרגיש את אצבעותיו? אילו מקום נעים יותר? דיאלוג דומה מסייע לבחור לחדש את הידע של הנקבה חושניות, שחררות ומרגש שותפים. הנערה תרצה לטעום אומץ ואינטימיות זהירה של השאלות שנשאלו.

איטי

לפני שתתחיל למשחק סקסי, אדם צריך להיות סבלני ולא למהר למשוך את הסוודר מן הגברת הצעירה. לחזה יש יכולת חשודה ומגיב בצורה מושלמת לגעת באצבעות דרך בגדים. ראשית אתה יכול לבזבז את היד על משטח האמנות באג של הגוף, ללטף את "לחמניות", greop לאצבעות שלך מעט לחץ על הפטמות מושך. ההתרגשות הגוברת תגרום "לחצנים" להקשיח ולהתבלט על רקע בגדים הדוקים.

המשך בעדינות לגיהוץ את החזה, האיש לאט לאט מהדק את בגדיו, מבלה את ידו על מקומות חשופים שפקבע את עיניו. גברים עושים טעות גדולה כאשר החזייה והחולים מתהדקים אחרי הבגדים העליונים. ארוטי הקדמה ההדרגה ההדרגה ישפיע על השותפים בצורה מרגשת. עדיף לפתע את החרקים העליון של החולצה, לנשק את הצוואר ואת הניצן של החזה, כדי להוריד את הסוגריים של החזייה, בעדינות להוריד את הספל, משאיר את החברה חלק של ארון בגדים. גוף נקבה עירום למחצה יגרום לגאות של התרגשות מרגשת מבחור ולנערה.

לְהַאֵט הפשטת אישה משתוללת עוד יותר. לא משנה כמה גבר רצה לתפוס ידיים ופה עבור מוצצים מפתים, אתה צריך לפעול בהדרגה, בניית עינויים מתוקים. אל השד להיות מופעלת על ידי מתגרה תנועות, שוטף שותפים לתשוקה מינית.

חזה - לא בצק פלמני!_8212-2

טאבו חשוב לגברים - חזה ללוש וללחוץ זה בלתי אפשרי, זה כואב ולא נעים! לא משנה איך רצית לסחוט את השחפת המפתה בכף חזק, יש צורך לשמור על הדחפים. אחרת, מאהב ההר ייתן קריאה לא נעימה והסרת שותפים.

כמה גברים מנסים לשחק מתוחכמים בשיעורים של אהבה, הם נלקחים לנשוך ו לקרוע פפיאות ורוד. הם מושכים את הצינור באמצעות טכניקה קשה יותר. ולעשות הגנה גדולה. ראשית, לא כל אישה אוהבת נוקשות במהלך preludes ומין, שנית, אינטנסיבי יותר ומקובל בגסות על מלא עירור של הגברת.

אם הגברת נפרדה עד הגבול, בכל דרך גונחת וכואב בלחץ של הלשון "עוקצת" "והוא שותים לפעולות נוספות, אז אתה יכול להסתכן ולאפשר כמה קשיחות בליטס. יש צורך לפעול בקפידה ובתצפית מתמדת על תגובת הנערה. נלהב גניחות לחתום על הטקטיקה הנבחרת כראוי של אדם. מ גירוי אור ומכרז ללחץ מתקדם חולף בצורה חלקה - זהו הנתיב האמיתי של עירור של מאהב מנוסה!

ללטף עבור "שני" 3

מלטף אחד החזה, אתה לא יכול לשכוח את השני "חברה". ליטוף ומנשק חזה אחד, אתה צריך ביד שבץ את השד השני. גירוי סימולטני של אזורים ארוגניים של חלב משקפיים מספק תענוג גדול. לשים לב רק אחד סיבובים במקום ההנאה הצפויה, הבחור גורם תחושה של שותף חוסר השלישות, אי שביעות רצון וגירוי.

טיפים חשובים

טוב prelude - התחייבות של סקס בלתי נשכח. עניינים ראשוניים נועדו להירגע את הנערה שלח למין. מניפולציות עם שדיים לשמש מנצח חושניות ועונג של נשים. יחס אדיש לשד הנשי חותך ל"לא "לנסות לעורר ולהקים גברת לכיוון הרצוי. לגעת בחזה שלהם עם ידע, סבלנות ורצון לספק הנערה הנאה.

לפני, איך ללטף פטמות, אדם צריך ללמוד כמה כללים פשוטים:

לגעת אצבעות קרות לחזה תביא תחושה של אי נוחות לא נעימה לנערה. לפני משיכת כפות חוסר סבלנות לנורות מפתה, ידיים חימום. לֹא זה שווה לנצח על כמה פטמות. שאר בלוטות החלב הוא יפה Gipped ורגיש ליטוף. אישה תיתן משיכות אור הנאה אוליצים, נשיקות צד של צדי השד ומיקוק של חלול. קריטי ימים הם לא הזמן המצליח ביותר עבור סקסי Boobs משחקים. הבחור הבא בזהירות לעורר "שלג לבן ההרעות" ולשים לב תגובת הנשים. מַחלָבָה בלוטות לא לסבול מחזור מחוספס. כאשר השותף משתנה חזה כמו כדורים, הצליף כמו קצף ומנטה כמו בצק שמרים, תחושה של איזום והנאה נשים מיידי נעלמות. עוֹר על הפטמות עדינות, כמו על השפתיים. יש צורך לגעת בה בזהירות בעדינות. אצבע אדישה על שחפת הבולטת תגרום לתחושה גירוי ותחושות לא נעימות. גודל הפטמות אינה משפיעה על תחום הרגישות. פטמות קטנות עשויות להיות רגישות גדולה יותר מאשר "כדורים" גדולים יותר.

ברז'ני א הנקה נכונה מביאה נאה שאי אפשר לבטאה לאישה, יש השפעה מרגיעה ומרגשת. תנועות "לא רצויות", הם מופחתים ללא רגשות נעימים ולגרום שלילי של מין חלש.

טכניקת משחק ארוטי עם תוֹאַר

כַּמָה טכניקות סודיות, ללמד נציגי מין חזק, איך ללטף פטמות, כך שהאשה מתרוממת מרגשות בלתי ניתנים לנהל גלים מתגלגלים של הנאה.

הגדל את משרעת של נגיעות יסייע לשיטה הבאה. אצבעות נמצאות משני צדי הפפילה. לחץ קל, אצבעות מועברות, מתיחות את העור. ציורי ציפורים משקאות קדימה, מוכנים לחלק אחר של תחושות מדהימות. מתרגש "לחצנים" ללקק, נשיקה ומתוח מעט. כפות הידיים הם משומנים עם שמן עיסוי. קליפים ערימת מוקפים בעדינות עיסויים נעים לאורך היקף החזה, וחוזרים לפטמה. חמש לחלות על הפטמה ומעטפה מעט. התגובה של הנערה אגיד לך איך נחמד יותר. שפתיים משוך החוצה את הצינור, מהדק שחפת נרגשת. לסירוגין לצייר לדחוף.

סובייטי שאינם פנסים וחוסר מושלם של מידע זרקו שיפוט שווא כי למעשה ליווי - כל זה הוא משהו שערורייתי, יש צורך לעבור על עובדה זו. עם זאת, מעטים יש את המידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

קטע החזה מרגיש לסירוגין את הוואקום, ואז לחץ קטן. אצבעות קיפלות כוס וכיסוי שד אחד. אינדקס ואצבעות באמצע מחיאות כפפות. לסחוט את כף היד ובמקביל להזיז את האצבעות, מרים את כל השדיים. הפה והידיים - עוזרים נאמנים במהלך משחק מקדים. בעוד הפה והלשון ניתן לפתוח על אותו שד, יד ללטף את השד השני. אין צורך להשאיר אחד "חברות" לבד. הוראות סימולטניות לשני סיבובים להוביל נשים בשמחה.

משלוח נשיקות ומלקקות את הפטמות של בלוטות החלב, אתה יכול להמשיך לליטוף של אחרים חלקי הגוף.

קר וחום 6

שינוי טמפרטורה משפר עירור הגוף. לפני ליטוף פטמות לעורר שדיים, אתה צריך שותף stockay עם קוביות קרח קטנות. החזה המהיר והדרושב, מגע של נושא קר יעשה רעד מהנאה.

קוביית קרח קטנה מהדק בפה ומוציא במכרז הילה ורוד. מגרשים של בלוטות החלב להקפיא ולהקשיח. להרים תה חם, גבר עם לשון חמה ושפתיים "מחמם" קר "אפרסקים". הנערה בהחלט תהיה כמו דרך מסובכת זו של הנאה מינית. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%9f/

הגדלת חושניות החריף

סקסולוגים טוענים שהאישה מסוגלת לחוות אורגזמה ללא מעשה מיני חוף גירוי. החושניות של בלוטות החלב ממלאת את ההקדמה והאינטימית תקשורת תחושות מדהימות. לחזק את האזורים הארוגניים באזור החזה, אולי בעזרתו של "התעמלות" קטנה:

בְּ תרגיל ראשון, אתה צריך ברזל החזה שלך, מעט לסחוט ולהרים את הדף. ב הגיע הזמן להתקלח, לכוון את הנחל על עגלות ועיסוי העור, שינוי Pogs. תקשיב לתרגיש של אחד. אישה צעירה באופן עצמאי מצייר את החזה, מסקנות, אילו תנועות מועברות תענוג ואיזה אי נוחות. בָּרִיא לשחק עצמי עם קוביות קרח. שמירה על הקרח על הפטמות זה אסור. העור יהיה להקפיא ולגרום עקצוץ לא נעים.

הפטריקה ב אימון מיני מונע אנשים להירגע ולספק אחד את השני הנאה. אישה מחויבת להציע טקטיות שותף, איך ללטף פטמות כך שהיא היתה נחמדה וטובה.

"מתוק" ניסויים 8

נשים אהבה ורעיונות מעניינים ומעניינים במיטה. ניסויים סבירים ייעשה כמה "Perchunka עם תות" במהלך משחק מקדים. לקשט אינטימי כיף חד תחושות בלתי נשכחות יעזרו כמה טכניקות פריצ'ים:

חֲזִית איך ללטף פטמות, הבחור מכין מטפחת משי, כפפות עור או נוצה וולומטרית. תחושת האובייקט הזר לחזה תתמלא רגשות יוצאי דופן פרטנר. גבר יכול לדגדג נקודות ארוטיות בלוטות חלב פטמות רכות, לשפשף את הפטמות הנרגשות מתוח חומר משי, ליטוף ולחץ על אדומה מן הרצון "כפתורים", בצורת אצבע בכפפת עור. חוֹבְבָן תחושות מתוקות כמו עקיצות קלות, פטמות צובטות. עבור משחקים אינטימיים אתה יכול לרכוש מלחציים מיוחדים נמכרים בין צעצועים מיניים. מגוון כזה יהיה בהחלט לשמח את הגברת.

מקדים "דוודים לא מספקים, להגדיר אישה לדרך המתאימה. לְהַבִּיט ליד השותף, האיש אינו הולם על החזה, חיבוקים, מעט נוגע בידי הבליטה מתחת לז'קט. הבחור שואל שאלה "במקרה מנסה לחזה של הנערה ולהציצה בעיניים, מעכיל את היד, ו בראש החלק היפה של ירידות תשוקה מינית להתעורר. גברת צעירה מגילות נפשית את האפשרויות כפי שהם להישאר לבד כדי להמשיך "מגע אקראי".

עוד אחד רֶגַע. האיש מחויב לזכור: היכן להתחיל את ההקדמה, איך ללטף פטמות ו מתי להפסיק תנועות פעילות. אחרי סקס נלהב ומקסים אורגזמה, אישה מאחלת שלום וחיבוקים רגועים. גירוי של פטמות כאלה דקות תופעות בכידונים. רק ליטוף חיבה, לא סייע אזורים ארוגניים, מותרים בסוף יחסי המין, שהסתיימה אקססטאי.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

למה גברים כמו חזה של נשים? עבורם, אפשר ללטף אותה, לנשק את הפטמות ורק לראות את האושר הזה. מנקודת מבט של סקסולוגיה ופסיכולוגיה הוא מוסבר על ידי האינסטינקטים. בחיתול, אדם הוא כל כך תלוי באם כי ממש manshes לה. אין פלא שהחבר'ה רבים קשורים לפתולוגיה לאמהותיהם - זה הקשר החזק ביותר. רגשות ורגשות אלה שהאיש חווה הוא ממש לחתוך לזיכרון, ובסופו של דבר הוא חווה אותו דבר למראה חזה נקבה. לא לשווא לומר כי שדיים וצוואר יפה - כמעט הנשק העיקרי של הבנות.

Просмотров: 163 | Добавил: connies9uw | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar